Psychotesty

Zapraszamy na badania psychologiczne (psychotesty, badanie psychotechniczne) kierowców zawodowych, osoby zatrudnione na etacie kierowcy, kierujące pojazdami służbowymi, operatorów maszyn i urządzeń, osoby pracujące na wysokości.

Jeżeli skierował Cię lekarz medycyny pracy, pracodawca, starosta (wydział komunikacji), bądź kończą się terminy badań okresowych

Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin. Oczekiwanie na wizytę, zazwyczaj nie przekracza jednego dnia.

Możesz tez napisać maila

Wyśpij się, wypocznij, nie spożywaj alkoholu dzień przed badaniem. Zaplanuj dzień badania tak aby bez pośpiechu i stresu poświęcić około 1,5h (w zależności od tempa Twojej pracy i rodzaju badania) wykonaniu badania psychologicznego w naszej pracowni.

Badamy między innymi koncentrację i podzielność uwagi, spostrzegawczość, logiczne myślenie, czas reakcji, koordynację wzrokowo ruchową, reakcję na olśnienie i widzenie zmierzchowe, więc Twój stan będzie miał bezpośredni wpływ na wykonanie zadań „papier i ołówek” ale również badań z użyciem aparatury.

Nie ma żadnej różnicy między badaniem psychologicznym, psychotechnicznym czy psychotechniką, te wszystkie nazwy oznaczają to samo.

Cena za badanie psychologiczne kierowcy zawodowego jest ustalona sztywno przez przepisy i wynosi 150 zł.

Na badania psychologiczne przynieś ze sobą:
  • skierowanie na badanie psychologiczne (tylko jeśli je otrzymałeś)
  • dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy)
  • okulary jeżeli nosisz je codziennie

Jak do nas trafić?

Najprościej kierować się mapką i zdjęciem umieszczonym na podstronie „Kontakt”.